На оживленной трассе Днепра установили “мигающие” бигборды, отвлекающие водителей (ФОТО)

В Днепре на Слобожанском проспекте, где постоянно наблюдается оживленное движение транспорта, установили светодиодные бигборды, транслирующие видео. Горожане переживают о том, что такая реклама будет провоцировать аварийные ситуации на дороге.
Об этом рассказали на фейсбук-странице Urban Dnipro.

-На Слобожанському проспекті встановили світлодіодні борди, що транслюють відео. В голові не вкладається, як можна подібні конструкції розміщувати посеред багатосмугового проспекту!
По-перше, вони візуально засмічують середовище, по-друге, провокують аварійні ситуації, адже водії вимушені відволікатися на блимаючу картинку замість того, щоб зосереджуватися на безпечному керуванні.
Ба більше, в середмісті десятками встановлюють нові сітілайти, причому прямо на пішохідних переходах та зупинках громадського транспорту. Поки що найбільше потерпає проспект Яворницького, але і на інших вулицях можна помітити готові фундаменти майбутніх конструкцій.
Такими темпами середмістя Дніпра перетвориться на звалище рекламного сміття, від якого ніде буде сховатися, - возмущен автор поста.

95703840_2981096108636250_6234018861184712704_o ГЛАВН

Метки: светодиодные бигборды