Накануне Рождества: на Луганщине погиб боец нашей 93-й ОМБр

Накануне Рождества 93-я отдельная механизированная бригада «Холодный Яр» (Место дислокации пгт Черкасское (Новомосковский районДнепропетровская областьснова понесла тяжелую потерю.

В группе «93-я ОМБр Холодний Яр» в Фейсбук об этом сообщается следующее.

боец

-Сьогодні вночі на Луганщині постріл окупанта обірвав життя нашого бійця - старшого солдата Рацуна Сергія Петровича. Як і загиблий Герман Соловйов, Сергій Рацун був механіком-водієм одного з механізованих батальйонів. Він отримав кульове поранення у голову, яке виявилося несумісне з життям. Боєць знаходився на бойовій позиції в окопі. Сергій був у засобах захисту, але, на жаль, вони не врятували.
Це невимовна втрата для нашої бригади і для країни в цілому. Адже пішов з життя наш захисник, що з 2014 року виборює українську державу в проросійських бандформувань.
Сергію було 43 роки. Він був родом із села Москвитяновка Хмельницької області.
Мобілізувався на початку 2014 року до лав 128-ї окремої гірсько штурмової бригади, воював у Дебальцево. У травні 2016 приєднався до 93 бригади, брав участь у боях у Кримському, Новотроїцькому, а також біля Авдіївки, постійно подовжуючи контракт.
Цього року брав участь у навчаннях Combined Resolve у Німеччині.
Побратими пригадують Сергія як дуже веселу й оптимістичну людину. Він був дуже товариським, жартівливим і ніколи не сумував. Дуже гордився донькою Софійкою, фото якої стояло на заставці смартфону. Також у Сергія залишилися мама і брат.
Бригада висловлює глибокі співчуття рідним Сергія. Ми сумуємо разом з вами. Слава Герою!

боец_2 боец_3

Как ранее сообщал наш сайт,  93-я ОМБр в шестой раз встретила Новый год на передовой и впервые без потерь.