На Краснопольском кладбище почтили память погибших в зоне АТО

Сегодня, накануне Дня защитника Украины, на Краснопольском кладбище Днепра почтили память воинов, павших в войне с российским агрессором. В группе «Дніпропетровський обласний ТЦК та СП» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

вш

- Під час церемонії, біля Меморіалу де поховано понад 300 загиблих героїв АТО/ООС жалобну панахиду провів архієпископ Дніпровський і Криворізький Владика Симеон. Присутні вшанували пам’ять воїнів хвилиною мовчання та поклали квіти.

вш_4

-Мамо, я буду захищати свою країну, бо це мій обов’язок, я повинен це зробити, - саме такі слова свого сина, Сергія Валаха, зі сльозами згадує мати загиблого хлопця. - - Я хочу щоб люди не забували про наших синів, з добром та душею відносились до наших хлопців, які поховані тут, та до тих, хто зараз захищає нас на сході.

вш_6

У заході, разом із рідними та бойовими побратими загиблих, взяли участь командувач військ Оперативне командування "Схід" Збройних Сил України генерал-майор Олександр Нестеренко, військовий комісар Дніпропетровського обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Олег Котелевець, керівний склад інших військових формувань та силових структур, представники обласної влади, духівництва та волонтери.

вш_5 вш_3 вш_2

Метки: День защитника Украины, краснопольское кладбище, погибшие бойцы ато