На избирательном участке Днепра сфальсифицировали результаты выборов

В Днепре полиция открыла уголовное производство по факту сообщения о внесении изменений в избирательную документацию. Во время досудебного расследования будет проверено факт фальсификации избирательных бюллетеней на одном из участков в Днепре. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

выб

- Повідомлення про ймовірне порушення виборчого законодавства надійшло до поліції 27 жовтня близько 19.40. За словами заявника, під час перевірки бюлетенів з результатами голосування одна із членів територіальної виборчої комісії внесла зміни до виборчої документації.

Слідчі Дніпровського відділу поліції внесли відомості до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ч. 4 ст. 158-3 (фальсифікація, підроблення, викрадення, пошкодження або знищення виборчої документації, документації референдуму, викрадення, пошкодження, приховування, знищення печатки виборчої комісії, комісії референдуму, виборчої скриньки, списку виборців чи учасників референдуму) Кримінального кодексу України. Триває слідство.

 

Метки: выборы-2020, фальсификация