На Дніпропетровщину надійшло ще 8,6 тис доз вакцини CoronaVac

Ще одна партія вакцини від COVID-19 надійшла на Дніпропетровщину. Регіон отримав 8,6 тис доз препарату китайського виробництва CoronaVac. Про це повідомила позаштатний експерт з імунізації департаменту охорони здоров’я ОДА Юлія Вербинська.

4

«Це вже друга поставка CoronaVac в область. Препарат виготовляє китайська компанія Sinovac. Загалом область вже отримала понад 20,1 тис доз цієї вакцини. Щеплення проводять спеціально навчені мобільні бригади», – підкреслила Юлія Вербинська.

8,6 тис доз CoronaVac підуть на вакцинацію працівників паливно-енергетичного комплексу, прокуратури, держспецзв’язку. Все – згідно з дорожньою картою, додала Юлія Вербинська.

ава

«На відміну від інших, CoronaVac – 1-дозна вакцина. Це спрощує її використання. Препаратом імунізують у два етапи. Повторне щеплення – за 28 діб», – сказала Юлія Вербинська.

Вакцина CoronaVac зберігається при температурі від +2 до +8 градусів.

Китайським препаратом вже зробили щеплення 13475 жителям Дніпропетровщини. Це працівники освіти, задіяні в ЗНО, маломобільні мешканці та люди, що їх доглядають.

Нині на Дніпропетровщині вакцинують другою дозою китайського препарату CoronaVac, корейського AstraZeneca, а також Comirnaty американо-німецького виробництва Pfizer/BioNTech.

5

Метки: вакцина CoronaVac