На Дніпропетровщині з’явиться перший басейн у сільській місцевості

У Слобожанському поруч із відкритим у 2018-му спорткомплексом зводять «з нуля» ще одну триповерхову будівлю. Там облаштовують басейни для дітей та дорослих. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Реконструюємо стадіони та зводимо нові басейни. І в містах, і в сільській місцевості. У Слобожанському в 2018-му відкрили спорткомплекс. Нині «з нуля» будуємо басейн. Там займатимуться плаванням дорослі й діти», – розповів Валентин Резніченко.

Спорткомплекс та басейн будуть у єдиному, модерновому стилі.

19

«Зовнішні стіни зводимо з керамблоку. Цей матеріал – для приміщень із підвищеною вологістю. Після – утеплимо. Всередині змонтуємо потужну вентиляцію. Для очищення води задіємо і ультрафіолет, і рідкий кисень. Все – за новітніми технологіями, як у Європі», – підкреслив генпідрядник Володимир Кононов.

Будівельники зводять стіни триповерхової споруди. Всередині – перестінки. Монтують покрівлю. Одночасно проводять комунікації.

«Не пригадаю, аби ще десь у селі був басейн. Це великі перспективи для розвитку спорту в Слобожанському. Я сам планую займатися плаванням разом із дитиною», – сказав місцевий Микита Салабай.

ава

Басейн буде зручний і для людей з інвалідністю.

«Кожні 2 тижні в нас збори у слобожанському спорткомплексі. Тут шикарні умови: гарна зала зі зручним покриттям. Із задоволенням ходитимемо і в басейн. Там можна буде чудово відновити сили після тренувань», – поділилася капітан національної паралімпійської збірної України з волейболу сидячи Олександра Подлєсна.

Басейн у Слобожанському – один із проєктів програми Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». Його зводять державним, обласним та місцевим коштом.

3 15

Метки: «Велике будівництво», басейн, Слобожанське