На Дніпропетровщині вже зробили понад 810 тис щеплень від COVID-19

В області вже зробили понад 810 тис щеплень від коронавірусу. Двома дозами вакцинували 321 тис людей. Про це повідомили у Дніпропетровській облдержадміністрації.

ава

«Щодня щепимо у середньому 13-15 тис мешканців області. Найчастіше приходять люди 20-40 років. Зростає кількість вакцинованих дітей віком 12+. Щеплення вже отримали 334 неповнолітні», – сказала в.о директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

Нині в області доступні понад 400 тис доз вакцин. На вибір – препарати АstraZeneca, СоronaVac, Comirnaty. Є і Moderna – для щеплень другою дозою.

Щепитися можна у будь-якому з 30 центрів масової вакцинації. Вони працюють щоденно, без вихідних.

«Вкотре закликаю мешканців Дніпропетровщини вакцинуватися від коронавірусу. Тільки так зможемо запобігти поширенню хвороби та можливому локдауну, – зазначила Вікторія Кулик. – Проаналізували: з-поміж усіх хворих на COVID-19, які нині лікуються у стаціонарах області, 95% не були щеплені».

Ситуацію з поширенням коронавірусу в області тримаємо на контролі, додала Вікторія Кулик. Пацієнтами з підозрою на COVID-19 та підтвердженим діагнозом завантажено 18% ліжок у 21 медзакладі.

На Дніпропетровщині – 138 798 лабораторно підтверджених випадків коронавірусу. Подолали хворобу 132 497 мешканців області. Померла 4681 людина.