На Дніпропетровщині відкрили ще один модернізований ЦНАП

У Софіївці відкрили оновлений Центр надання адміністративних послуг. Там можна отримати майже 200 сервісів. Про це повідомив заступник голови Дніпропетровської облдержадміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Іван Начовний.

«На Дніпропетровщині розширюється мережа ЦНАПів. Модернізуються існуючі Центри. Прагнемо, аби мешканці навіть найвіддаленіших сіл могли швидко та без зайвого клопоту отримати будь-які послуги», – сказав Іван Начовний.

Модернізований ЦНАП відкрили у приміщенні Софіївської селищної ради.

8

«Раніше ЦНАП тіснився в маленькому кабінеті селищної ради. Під час ремонту об’єднали три приміщення та зробили один великий простір. Тепер там комфортно і відвідувачам, і працівникам», – розповіла керівниця Центру надання адмінпослуг Людмила Акастьолова.

У Центрі працює 6 фахівців, додала Людмила Акастьолова. Є і 4 віддалених робочих місця. Із «новинок» – з’явилась система електронної черги.

У ЦНАПі можна отримати 196 адмінпослуг. Зокрема, зареєструвати бізнес, нерухомість, земельну ділянку, місце проживання. А ще – оформити субсидії та соціальну допомогу.

ава

«Софіївський ЦНАП працює з вересня 2020-го. Він став переможцем 3-го раунду програми U-LEAD з Європою та отримав «друге життя». Це справжнє свято для громади», – сказала заступниця директора департаменту цифрової трансформації, інформаційних технологій та електронного урядування облдержадміністрації Олена Лічманенко.

ЦНАП відремонтували місцевим коштом. За підтримки програми U-LEAD з Європою замінили меблі та встановили новітнє обладнання. А ще – провели навчання для співробітників.

Загалом на Дніпропетровщині – 76 ЦНАПів та їх філій.

Метки: Софіївка, ЦНАП