На Дніпропетровщині від завтра стартує пілотний проєкт “прозорих” екзаменів на водія: як працює

З 28 листопада у Дніпропетровській області стартує пілотний проєкт із забезпечення прозорих іспитів на отримання водійського посвідчення. Про це повідомили у Регіональному сервісному центрі ГСЦ МВС в Дніпропетровській області.
Відтепер приймати теоретичні та практичні іспити будуть ті сервісні центри МВС, які мають високий попит у громадян, а саме:

  • ТСЦ 1242 м. Дніпро, проспект Праці, 16
  • ТСЦ 1249 м. Дніпро, проспект Слобожанський, 31Д
  • ТСЦ 1245 м. Покров, вул. Уральська, 1
  • ТСЦ 1247 м. Павлоград, вул. Дніпровська, 334а
  • ТСЦ 1248 м. Кривий Ріг, вул. Бикова, 31, ТЦ «Метро»

 

Ці сервісні центри МВС обладнані відеокамерами з аудіозаписом, які фіксуватимуть звук та не залишатимуть сліпих зон. Це виключає будь-яку можливість ймовірного втручання в іспит та отримання підказки від сторонніх осіб.
Упродовж 10 днів майбутні кермувальники можуть оскаржити результати іспитів. Для цього необхідно звернутись із заявою до регіонального сервісного центру МВС тієї області, в якій проходили екзаменацію. А отримання копії відеозапису доступне впродовж 30 днів.

 

Інші сервісні центри МВС, як і раніше, надаватимуть громадянам послуги з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів, обміну та видачі національного та міжнародного посвідчення водія, вибракування транспортного засобу.

Метки: іспит, водійське посвідчення