На Дніпропетровщині вакцинувалися від коронавірусу понад 62 тис людей

На Дніпропетровщині вже зробили понад 62 тис щеплень від коронавірусу. Триває вакцинація препаратами AstraZeneca, CoronaVac та Comirnaty. Про це повідомила на прес-конференції в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

4 (2)

«Ситуація із захворюваністю на COVID-19 в області поступово покращується. Останнім часом кількість госпіталізацій зменшилась на 20%. Але розслаблятися не варто. Просимо мешканців бути свідомими та дотримуватися елементарних правил епідемічної безпеки», – закликала Вікторія Кулик.

Препаратом китайського виробництва CoronaVac вже завершують щеплювати маломобільних мешканців та їхніх доглядальників. А ще освітян, які будуть залучені до проведення ЗНО.

Область вже отримала три партії вакцини Comirnaty – виробництва Pfizer/BioNTech.
Кожна по 1170 доз. Вона для людей похилого віку та співробітників будинків-інтернатів, працівників ДСНС і прикордонників.

«Очікуємо на наступні поставки. За декілька днів почнемо імунізацію другою дозою вже вакцинованих людей», – додала Вікторія Кулик.

Найбільше в області препарату AstraZeneca південнокорейського виробництва. Вакцина для мешканців категорії 65+.

ава 4

Імунізацію проводять спеціально навчені мобільні бригади. Нині їх в області 60. А ще працюють 204 стаціонарних пункти щеплення при амбулаторіях.

За минулу добу в області зробили понад 2,5 тис щеплень. Загалом – понад 62 тис.

«Вакцинація – єдиний ефективний спосіб повернутися до повноцінного доковідного життя. Вона добровільна та безкоштовна. Я та моя родина вже записалися на щеплення», – розповіла в.о. директора департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Вікторія Кулик.

На щеплення вже записалися більш ніж 36 тис жителів регіону. Зробити це можна у сімейного лікаря, через електронний портал «Дія» та контакт-центр МОЗ України 0 800 60 20 19.

Метки: коронавирус, щеплення