На Дніпропетровщині вакцинували від коронавірусу майже 5 тис мешканців віком 65+

На Дніпропетровщині вакцинують від коронавірусу людей від 65 років. Щеплення роблять корейською вакциною AstraZeneca – препаратом SKBio. Про це повідомила заступниця директора департаменту охорони здоров’я ОДА Тетяна Квітницька.

«Дніпропетровщина отримала 29 тис доз препарату SKBio. Це вакцина AstraZeneca, вироблена у Південній Кореї. Один флакон – на 10 щеплень, – сказала Тетяна Квітницька. – Це вже четверта вакцина, яка надійшла в область. Раніше отримали індійський препарат Covishield, китайський Coronavac та американо-німецький Comirnaty».

Щеплення від COVID-19 в області проводять у більш ніж 200 стаціонарних пунктах.

8

«У Новомосковську працюють три пункти щеплення. У них вакцинували вже понад 1100 людей. Медиків, соцпрацівників, маломобільних, віком 80+ та 65+. Всі препарати абсолютно безпечні, добре переносяться мешканцями», – розповів головний лікар Новомосковського ЦПМСД Леонід Гінкота.

Препаратом SKBio вакцинують людей старше 65 років.

«Донька перехворіла на COVID. А ми з чоловіком вже похилого віку, і нам треба берегтися, аби прожити довше. Тому прийшли на щеплення вдвох», – поділилася мешканка Новомосковська Валентина Зеленська.

5

На вакцинацію людей 65+ запрошують сімейні лікарі.

«Коли мені лікарка запропонувала прийти на щеплення, погодилася. Маю багато хвороб: діабет, гіпертонію, артроз», – сказала мешканка Орлівщини Валентина Прокопенко.

Записатися на вакцинацію можна у свого сімейного лікаря чи в реєстратурі найближчого пункту щеплення. А ще – на порталі «Дія» або за телефоном «гарячої лінії» МОЗ – 0 800 60 20 19.

ава

«Півроку тому перехворів на коронавірус в легкій формі. Та більше ризикувати не хочу. Тож вирішив: треба вакцинуватися», – поділився мешканець Новомосковська Володимир Іванов.

Загалом в Україну надійшло 367 200 доз південнокорейської вакцини AstraZeneca-SKBio. Поставка – частина глобальної ініціативи COVAX.

Від коронавірусу вже вакцинували майже 50 тис мешканців Дніпропетровщини.

1

Метки: вакцинация, коронавирус