На Дніпропетровщині стартували щеплення другою дозою вакцини CoronaVac

На Дніпропетровщині почали робити щеплення другою дозою вакцини CoronaVac. Імунізують маломобільних мешканців та освітян, які беруть участь у цьогорічному ЗНО. Про це повідомила на прес-конференції в.о. директора департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської ОДА Вікторія Кулик.

1

«Нині вакцинація – єдиний спосіб вийти з епідемічної кризи. Про це свідчить і досвід України, і інших держав. Відсьогодні в регіоні проводять щеплення другою дозою препарату CoronaVac», – підкреслила Вікторія Кулик.

Вона додала, що повторні ін’єкції роблять маломобільним та людям, які їх доглядають. А ще – освітянам, що беруть участь у ЗНО-2021. Перший укол мешканцям цих категорій зробили 4 тижні тому.

Триває і вакцинація другими дозами Comirnaty. Її проводять серед людей похилого віку, працівників ДСНС та прикордонників. Загалом вже зробили 860 повторних ін’єкцій, сказала Вікторія Кулик.

Щеплення проводять мобільні бригади, спеціально навчені працювати з конкретним препаратом. Нині їх в області 60.

Записатися на вакцинацію можна у сімейного лікаря, на порталі або в застосунку «Дія» та за телефоном «гарячої лінії» МОЗ – 0 800 60 20 19. Загалом до електронної черги на COVID-щеплення вже стали понад 38,6 тис мешканців області.

Метки: CoronaVac, щеплення