У Жовтих Водах депутати місцевої ради вирішили надати премію міському голові Дмитру Ханісу з бюджету міста в розмірі 190 тисяч 800 гривень. «За» проголосувало 20 депутатів.
Таке рішення обурило жовтоводців, які судячи з коментарів невдоволені станом справ у місті. Ось як вони коментують це рішення у соцмережі:
-Проголусували так звані депутати! А ці депутати щось зробили для своєї громади! Там кум, там сват! Вся свита в зборі! Люди скільки можна терпіти?! В нас війна! Як можна більше терпіти оце безвладдя!
-Зараз Жовті Води- це сплошний смітник, тротуари непрохідні під час дощу, газони знищуються і т. д. Попередні мери були погані, а цей найгірший.
- Краше б нашим воїнам допомогли,вони наразі найбільше потребують такої премії.
- Я в шоці,за які такі заслуги, бракує слів.Ганьба!!!
- І не соромно ж людині.
Хотілося б бачити ту "велику" роботу, за яку він отримав таку премію.
- На якій підставі дана премія? В країні військовий стан, всі працюють за мінімальну заробітню плату! Мер міста Жовті Води повинен отримувати як і всі лише мінімальну заробітню платню!
Метки: Жовті Води