На Дніпропетровщині ретроавтівки перевірили якість відремонтованої ділянки траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине

На Дніпропетровщині пройшов автопробіг. З півтора десятки ретромашин проїхалися відремонтованою ділянкою траси М-04 Знам’янка-Луганськ-Ізварине та перевірили її якість. Дорогу оновили за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

2

«Магістраль Знам’янка-Луганськ-Ізварине – важлива транспортна артерія області. Після завершення ремонту вона стане частиною міжнародної траси М-30. Це так звана «Дорога єдності», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

На 186-му кілометрі траси М-04 зібралися майже 20 ретро-машин. Переважно – вітчизняні «запорожці».

ава

«Власники ретельно доглядають за своїми автівками та дуже рідко виїжджають на дороги. Сьогодні довірилися нам і проїхалися відремонтованою ділянкою траси. Раніше автошлях був у жахливому стані. Тепер це перлина Дніпропетровщини», – сказав в.о начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Автівки проїхали колоною майже 10 км – до села Пашена Балка. Перевірили якість оновленого автошляху.

«Підбирали машини, яким щонайменше 30 років. Підтримуємо такі проєкти, бо втомилися їздити на раллі до інших міст. Приємно, що тепер і в нас з’явилися гарні дороги і можемо проводити ретро-пробіги», – розповів директор технічного музею «Машини часу» Михайло Прудніков.

1

Серед учасників пробігу – володар ЗАЗ-965 В’ячеслав Гаманухо. Його автівці вже понад 60 років.

«Це дуже рідкісний екземпляр, перший випуск, – поділився учасник автопробігу В’ячеслав Гаманухо. – Постійно беру участь у виставках ретромашин. По цій дорозі часто їжджу – гарно зробили, набагато краще, ніж було раніше».

На Дніпропетровщині вже повністю готова 45-кілометрова ділянка траси Знам’янка-Луганськ-Ізварине – від Дніпра до Криничанського поста поліції. Загалом в області планують оновити майже 300 км шляху.

6

«Траса М-30 з’єднає схід та захід країни, Луганщину та Львівщину. У минулі роки відремонтували понад 500 км, цьогоріч плануємо відновити ще 630 км», – зазначив директор департаменту розвитку доріг Укравтодору Андрій Івко.

«Дорога єдності» – найдовша траса країни. Вона проходить крізь 8 областей. Її довжина – майже 1400 км. М-30 ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

6

Метки: «Велике будівництво», автопробіг