На Дніпропетровщині ремонтують ділянку дороги Кам’янське-Жемчужне

На Дніпропетровщині ремонтують ділянку дороги Т-04-12. Вона з’єднує старий автошлях Н-31 з новою трасою на Київ, яку будують «з нуля». Про це повідомив голова облдержадміністрації Валентин Резніченко.

«Якісні автошляхи – запорука розвитку Дніпропетровщини. Економічного, соціального, культурного. Сучасними та безпечними мають бути як траси національного значення, так і місцеві дороги», – зазначив Валентин Резніченко.

¦-¦-¦-

Дорогу Т-04-12 оновлюють за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

«Вже відремонтували 9-кілометрову ділянку дороги від міста Кам’янське. Тепер приводимо до ладу ще понад 5,5 км автошляху», – розповів в.о начальника Служби автомобільних доріг у Дніпропетровській області Олександр Коломійцев.

Ділянка, яку нині ремонтують – біля каналу Дніпро-Донбас. Починається від дворівневої транспортної розв’язки нової траси на Київ та виходить на стару трасу Н-31.

default

«Прибрали порослі, розчистили відкоси, зняли старе покриття. Зараз укладаємо 20-сантиметрову вирівнюючу основу. Робимо її двошаровою, для кращої щільності», – розповів представник підрядника Арзун Арагелян.

Далі дорожники укладуть 12 см асфальтобетону. Та верхній 5-сантиметровий шар. А ще посилять узбіччя й нанесуть розмітку.

default

«Коли я народився, тут взагалі ніякого асфальту не було, один чорнозем. З Проточі до Могильова пішки ходив. Дуже добре, що звертають увагу на село і роблять дорогу», – сказав водій Микола Звірко.

Автошлях Т-04-12 проходить від Кам’янського до села Жемчужне.

11

 

Метки: ремонт дороги