На Дніпропетровщині пройде регіональний форум, присвячений євроінтеграції

На Дніпропетровщині відбудеться регіональний форум «Євроінтеграція 2021». На учасників чекають дискусії, круглі столи, спілкування з міжнародними експертами, дипломатами, бізнесменами. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

ава_форум_євроінтеграція

«Дніпропетровська область – потужний дискусійний майданчик. Створюємо умови для діалогу влади, підприємців, експертів. Проводимо великі регіональні форуми та інвенти для бізнесу. На одному з таких говоритимемо про євроінтеграцію», – розповіла начальниця відділу департаменту економічного розвитку облдержадміністрації Алла Кефель.

Захід відбудеться 8 грудня за адресою: м. Дніпро, вул. Барикадна 1. Реєстрація учасників розпочнеться о 10:30. Офіційне відкриття – об 11:00.

Говоритимуть, зокрема, про впровадження євроінтеграційних програм на місцевому рівні. А ще – зону вільної торгівлі між Україною та ЄС.

На круглих столах йтиметься про створення оптимального інвестиційного середовища в регіоні. Торкнуться теми впровадження вдалих європейських практик в громадах області.

Окремо облаштують десять локацій для особистого спілкування учасників форуму та спікерів.

Серед гостей будуть представники дипломатичного корпусу та міжнародних фондів, міжнародні та українські експерти, підприємці.

Аби стати учасником, потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням. Вхід – за сертифікатом про вакцинацію або негативним ПЛР-тестом на COVID-19.