На Дніпропетровщині презентували ювілейне видання до 150-річчя Лесі Українки

У Дніпрі презентували книгу «Леся Українка. Лісова пісня». Її видали до 150-річчя від дня народження української поетеси та письменниці. Присвятили 30-річчю Незалежності України. Ініціювала підготовку ювілейної збірки творів Дніпропетровська облдержадміністрація.

ава

Книгу презентувала у Дніпропетровському академічному театрі опери та балету народна артистка України та Герой України, акторка театру і кіно Ада Роговцева.

«Дуже приємно, що саме до ювілею Лесі Українки побачила світ ця книга. У ній – все. Ця збірка, як писала Леся, «прорізає темряву ночі» нашої свідомості і збуджує бажання попрацювати головою. Це видання зробили люди, небайдужі до усього, що відбувається. Я щаслива», – поділилася Ада Роговцева.

1

У ювілейному виданні «Леся Українка. Лісова пісня» – майже 300 сторінок. Там – вибрана поезія та драматичні твори.

«Для нашого театру велика честь презентувати це видання. Символічно, що саме сьогодні відкриваємо міжнародний музично-театральний фестиваль «Перехрестя епох», присвячений 150-річчю від дня народження Лесі Українки», – зазначив директор-художній керівник Дніпропетровського академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук.

Збірку проілюстрували роботами видатних українських художників, які жили та працювали у ті ж роки, що і Леся Українка. А ще – сучасних майстрів живопису та книжкової графіки.

8 9