На Дніпропетровщині понад 400 переселенців звернулися до служб зайнятості у пошуку роботи

На Дніпропетровщині допомагають працевлаштуватися переселенцям. До служб зайнятості по всьому регіону звернулися понад 400 людей. Найбільше – у Дніпрі. Про це повідомили у Дніпропетровській обласній військовій адміністрації.

«Обласна служба зайнятості працює у штатному режимі. До нас звертаються і переселенці з Херсонської, Луганської, Київської, Одеської, Запорізької, Миколаївської, Харківської областей», – розповіла заступниця начальника відділу Дніпропетровського обласного центру зайнятості Світлана Малахова.

Вона додала – в усіх центрах тимчасового розміщення переселенців є інформація про актуальні вакансії та послуги служби зайнятості. Нині у базі – понад 2100 пропозицій від майже 100 роботодавців. Зокрема, є 500 вакансій для людей з інвалідністю та 6 – з наданням житла.

Координує переселенців та роботодавців і інспекція з питань праці та зайнятості населення у Дніпрі.

«За 2 дні до міської інспекції з питань праці звернулися майже 400 людей, які хочуть знайти роботу у Дніпрі. Серед них – мешканці з вищою освітою та науковими званнями. А також представники робочих спеціальностей. Вже отримуємо й пропозиції від роботодавців», – сказала начальниця інспекції з питань праці та зайнятості населення Дніпровської міської ради Тетяна Янушкевич.

ODA 3

Серед запропонованих вакансій – робота на м’ясокомбінатах та заводах, аптечних мережах, в комунальних закладах містах, зазначила Тетяна Янушкевич.

Пропозиції від роботодавців приймають на електронну пошту work@dniprorada.gov.ua. Можна писати й на сторінку у Facebook. Контакти центрів та служб зайнятості у містах області – тут.

Метки: працевлаштування