Пʼятниця, 24 травня 2024 року

На Дніпропетровщині об’єднали декілька університетів

У Дніпрі спортсменів приєднали до технарів.
Придніпровську державну академію фізичної культури і спорту приєднають до Українського державного університету науки і технологій у Дніпрі. Про це повідомили у Міністерстві освіти та науки України.
- Реорганізація ПДАФКіС — це один із кроків загальнонаціональної стратегії модернізації спортивної інфраструктури університетів, формування розгалуженої мережі потужних багатопрофільних університетських центрів, - зазначили у МОН.
інфіз
Нагадаємо, що Український державний університет науки і технологій в свою чергу утворився від об’єднання 4 потужних дніпровських вузів: Дніпровського університету залізничного транспорту, Національної металургійної академії, Придніпровської державної академії будівництва та архітектури та Українського державного хіміко-технологічного університету.
Також у Кривому Розі приєднали релокований Донецький національний університет економіки і торгівлі до Криворізького національного університету.
В МОН зазначають, що:
- студенти, які вже розпочали навчання, продовжать його за обраними спеціальностями та освітніми програмами зі збереженням усіх попередніх умов (форми фінансування, вартості контракту / наявності бюджетного місця). Студенти в результаті реорганізації абсолютно захищені. Для них не змінюється нічого, крім назви ЗВО.
Також відповідно до трудового законодавства України, у результаті реорганізації гарантії прав та інтересів працівників будуть повністю забезпечені. Додаткове фінансування з державного чи місцевих бюджетів не знадобиться.

Метки: об'єднання вишів

ПОПУЛЯРНЕ

Архів новин
Май 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
« Апр    
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Контакти

Столярова, 1, Дніпро, Україна, 49038

mail@dv-gazeta.info

© Останні новини Дніпра та України за сьогодні. Онлайн трансляції, фото та відео репортажі на сайті Днепр вечерний. Всі права захищені.