На Дніпропетровщині металургійний комбінат відремонтував генератор для міської лікарні

Зараз по всій країні багато зусиль докладається для забезпечення безперервного енергопостачання об’єктів критичної інфраструктури, зокрема медичних установ та лікарень. Одним з основних джерел живлення у разі відсутності централізованого електропостачання стали генератори.

У Кам’янському одна з міських лікарень звернулась до найбільш потужного підприємства міста комбінату Каметсталь ( раніше ДМК). Вона передала їм дизельний генератор для проведення ревізії та налагодження усіх систем.

313429894_582394213889929_4635857935870457427_n

Як повідомили на підприємстві, установка потужністю 200 КВт та вагою більше 3,5 тонн прибула до кранового депо, де ремонтники в короткий термін здійснили перевірку працездатності, провели необхідні технічні операції та успішно запустили генератор в роботу.

-Через розрядку акумуляторів генератора у лікарні неможливо було запустити його – не вистачало достатнього вольтажу для запуску дизеля. Ми провели ревізію та екіпірування охолоджувальної та масляної систем агрегату. Окрім того нашими ремонтниками було виконано технічне обслуговування його електро- та механочастини. Провели обтяжку всіх з'єднань, здійснили регулювання паливної системи. Результат -  генератор справно працює. І у разі непередбачуваного відключення живлення зможе забезпечити електроенергією міську лікарню у повній мірі, - повідомив начальник цеху ремонту УЗТ Володимир Криванчик.