На Дніпропетровщині ключі від квартир отримали спортсменка Ярослава Магучіх та АТОвець Ігор Сулім

Олімпійська медалістка Ярослава Магучіх та герой-АТОвець Ігор Сулім отримали власне житло. За дорученням Президента Володимира Зеленського ключі від квартир їм вручили голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко та голова обласної ради Микола Лукашук.

6

«Державний стяг захищають військові на фронті. Його прославляють і спортсмени на міжнародних змаганнях. Символічно, що саме в День Прапора України відзначаємо тих, ким пишаємось – легкоатлетку Ярославу Магучіх та учасника АТО Ігоря Суліму», – сказав голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

«Вдячний спортсменам та військовим за те, що вони не здаються і йдуть вперед попри всі обставини, виклики і складнощі. А наше завдання – гідно віддячити, адже вони варті найкращого», – сказав голова Дніпропетровської обласної ради Микола Лукашук.

2

19-річна стрибунка з Дніпропетровщини Ярослава Магучіх – переможниця європейських та призерка світових чемпіонатів. Проте головну нагороду в своєму житті дівчина виборола цьогоріч на Олімпіаді в Токіо. Там вона взяла бронзову медаль.
«Дуже приємно, що цінується наполеглива праця. Круто, коли так нагороджують людей за їхні досягнення, – поділилася легкоатлетка Ярослава Магучіх. – Дизайн квартири є в голові – хочу модерновий стиль. Але поки втілювати це в життя немає часу. Візьмуся після закінчення змагального сезону».

Справлятиме новосілля і родина військового Ігоря Суліма. Чоловік посміхається: вийшов подарунок до 5-річчя доньки, яка народилася у День Незалежності України. Раніше подружжя мешкало з батьками, потім – в орендованій квартирі. Це було не зручно та «било по кишені».

«Я пішов в АТО у 2014-му. Був у Пісках, Іловайську. Отримав важкі поранення. Під час лікування зустрів свою Оксану – майбутню дружину. Тепер зможемо облаштувати власне «гніздечко». Досі не віриться», – розповів Ігор Сулім.

4

Дружина Ігоря Оксана додала: про власну квартиру мріяли мало не від самого знайомства. Вже продумали дизайн. У вітальні обов’язково буде великий диван – аби могла збиратися вся родина та друзі.

«Дочка хоче кімнату, як веселка. Щоб були різнокольорові стіни, на них –єдинороги. І на стелі хмарки», – поділилася Оксана Сулім.

А ще, додала маленька Зоряна, мріє прикрасити стіни зображенням добрих акул.

8

Метки: Ігор Сулім, ключі від квартири, Ярослава Магучих