На Дніпропетровщині капітально ремонтують ще одну ділянку дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське

У розпалі масштабне оновлення сільських доріг Дніпропетровщини. Зокрема, триває капремонт ділянки автошляху Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське. Техніка працює в районі населених пунктів Верхньодніпровськ і Підлужжя. Про це повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

ава

«В області оновлюємо місцеві автошляхи та мости. Наша мета «зшити» рівними, як полотно, дорогами усі населені пункти Дніпропетровщини. Нині у розпалі роботи у Верхньодніпровському районі», – зазначив очільник регіону Валентин Резніченко.

Капітальний ремонт триває на ділянці у понад 3,5 км. Це вже четвертий відрізок дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське, який оновлюють у цьому році.

2

Дорожники зробили основу зі шлаку – облаштували «подушку» майже в 40 сантиметрів. Нині завершують укладати вирівнюючий шар асфальту. Далі на нього кластимуть верхній.

«До оновлення дорога була такою, що не кожна автівка могла проїхати. Вузька, в ямах. Розширили на два метри, підсилили основу. Шар асфальту буде 11-сантиметровим, щоб покриття довго прослужило», – розповів оператор асфальтоукладача Олександр Вряшник.

7

«Фактично старої дороги вже не було. Зношене покриття зняли повністю – аж до ґрунту. Автошлях можна сказати будують наново», – підтвердив слова робітників голова Верхньодніпровської міськради Геннадій Лебідь.

Останнім штрихом зроблять розмітку та встановлять знаки. Закінчать цей відрізок, візьмуться за наступний.

8

«Видно техніку, активну роботу. Охоче користуватимуся оновленою дорогою», – запевнив водій Олександр Чегринець.

Загальна довжина дороги Верхньодніпровськ-Боровківка-Доброгірське – 29 км. Її капітально ремонтують за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

12

Метки: ремонт дороги