На Дніпропетровщині діти жорстоко побили своїх матерів

Тільки за один тиждень працівникам «швидкої» з Нікополя довелося двічі виїжджати на виклик з приводу домашнього насильства. І не просто насильства, а жорстокого побиття батьків їхніми дітьми. Як наслідок, старенькі отримали важкі травми та потребують тривалого лікування.

-В одному випадку 44-річний син побив свою 73-річну маму, у неї діагностовано черепно-мозкову травму, струс головного мозку, травматичне ушкодження плеча, передпліччя та множинні забої тулуба.

В другому випадку 50-річна донька нанесла важкі травми своїй 77-річній матері, спричинивши їй закритий перелом обох кісток лівої гомілки та множинні садна обличчя. Жінкам була надана допомога на місцях подій та доставлено в лікарню для подальшого лікування, - розповіла лікар Нікопольської СЕМД Валентина Марченко.

Дійсно дуже дивно і сумно, що під час війни у місті, яке кожного дня потерпає від рашистських обстрілів, де гинуть мирні люди, знаходяться такі, що піднімають руку на самих рідних.

-Хочеться запитати у тих людей, які дозволяють собі підняти руку на найріднішу людину: «Як можна з таким надалі жити?» Працівники «екстренки» звертаються до всіх: «Шануйте своїх рідних, вирішуйте конфлікти мирним шляхом, ні в якому разі не причиняйте їм ніяких ран, ні душевних, ні тілесних. В наш час і так дуже багато болю і сліз», - пише лікар.

На фото: бригади ЕМД, які виїжджали на виклики до травмованих жінок. Бригада м. Марганця – фельдшер Чередник Тетяна, молодша медична сестра – Сіренко Тетяна та водій Шевченко Володимир.   Фельдшер підстанції м. Нікополя Євгеній Мудренко.

На фото: бригади ЕМД, які виїжджали на виклики до травмованих жінок. Бригада м. Марганця – фельдшер Чередник Тетяна, молодша медична сестра – Сіренко Тетяна та водій Шевченко Володимир. Фельдшер підстанції м. Нікополя Євгеній Мудренко.

Метки: побиття, швидка