На Дніпропетровщині будуть судити мера міста та його 15 співучасників

Прокуратура скерувала до суду обвинувальний акт стосовно мера Апостолово та ще 15 осіб.

Як повідомила обласна прокуратура протягом 2020-2022 року мер міста разом з посадовими особами 7 територіальних громад та керівниками комунальних підприємств налагодив схему заволодіння бюджетними коштами.

Приклад  - 12

 

Приклад  - 17

 

Приклад  - 16

Були проведені 12 тендерів на ремонт об’єктів освіти, культури та охорони здоров’я на території Криворізького району. По результатам аукціонів уклали договори на виконання робіт з підконтрольними підприємствами. Під час виконання робіт систематично завищувались обсяги та вартість будівельних матеріалів. Таким чином отримували надприбутки, а кошти розподілялись між учасниками. Загалом за даними слідства було завдано понад 4 млн збитків територіальним громадам області.

Приклад  - 6

 

Приклад  - 8

Був накладений арешт на майно обвинувачених – 28 транспортних засобів, 25 об’єктів нерухомості, банківські рахунки та грошові кошти.

За клопотанням прокурора судом мера міста відсторонено від займаної посади.

Обвинувальний акт скерований за фактами заволодіння чужим майном в особливо великих розмірах, легалізації майна, одержаного злочинним шляхом, створення злочинної організації та участі у ній, службового підроблення (ч. 5 ст. 191, ч. 3 ст. 209, ч.1, 2, 3 ст. 255, ч. 1 ст. 366 КК України).

Метки: Апостолове, прокуратура