На Дніпропетровщині аудитори виявили в ліцеї порушень на понад 1 млн грн

Під час ревізії фінансово-господарської діяльності Любимівського ліцею Любимівської сільської ради Дніпровського району Дніпропетровської області аудитори виявили порушення на суму понад 1 млн. грн.

Як повідомили у Східному офісі Госадитслужби основна частина порушень (84%) стосувалася видатків, здійснених на оплату праці. Так  працівникам ліцею виплачувались премії до святкових дат та державних свят, які не передбачені Положенням про преміювання, а також нараховано та виплачено надбавки за почесне звання та доплати до мінімальної заробітної плати у завищеному розмірі. Загалом це склало 927 тис. грн.

Також аудитори вважають, що до штатного розпису були включені понаднормативні штатні одиниці психолога та соціального педагога, що призвело до завищення потреби коштів субвенції.

Також перевіряючі виявили завищену вартость виконаних ремонтних робіт, закупівлю та списання продуктів харчування з порушенням законодавства, а також зайве списання пально-мастильних матеріалів.

Також місцевий бюджет та ліцей недоотримали доходи від надання в користування мініфутбольного поля через неукладений договір оренди.

Держаудитслужба повідомила, що матеріали ревізії передані до Дніпропетровської обласної прокуратури та копії матеріалів передано Управлінню Служби безпеки України в Дніпропетровській області.

Метки: аудитори