На Дніпропетровщині 38 тис дітей займаються у ДЮСШ

38 тис маленьких мешканців області відвідують дитячо-юнацькі спортивні школи.

Вони займаються легкою атлетикою, плаванням, боксом, волейболом, футболом, баскетболом. Загалом – 75 видами спорту. Про це повідомили у Дніпропетровській ОДА.

ава (4)

 

«На Дніпропетровщині – тиждень спорту. У різних куточках області проходять руханки, заняття з фізичної культури просто неба. До них долучаються і дорослі, і діти, – зазначив начальник управління молоді і спорту Дніпропетровської ОДА Олександр Пшеничников. – Займатися різними видами спорту маленькі мешканці можуть у ДЮСШ. Нині в регіоні 82 такі заклади».

Особливу увагу в дитячих спортшколах приділяють олімпійським видам спорту. В яких представники регіону здобувають найбільше нагород на національних і міжнародних аренах, розповів Олександр Пшеничников.

5 (3)

Загалом їх 37. Серед інших – академічне веслування, плавання, легка атлетика, бокс, дзюдо, бадмінтон. Найбільша кількість ДЮСШ області – у Дніпрі та Кривому Розі.

Понад 250 дітей займаються у дніпровській школі з водних та веслувальних видів спорту. Із них 32 – у тренерки з академічного веслування Алли Ликової. Серед її вихованців є призери молодіжного та юніорського чемпіонатів Європи. «У першу чергу, намагаюся прищепити дитині любов до спорту.

2

 

Після – допомагаю їй розвинути фізичні якості та впевненість у власних силах. А ще – розкрити талант. Важливі й психологічні якості. Для веслувальника – витривалість, прудкість, гарна координація», – поділилася Алла Ликова. Свято фізичної культури і спорту в Україні відзначають у другу суботу вересня. Цьогоріч воно припадає на 11 вересня

Метки: ДЮСШ