На Днепропетровщине при падении плиты погиб ребенок, пострадали двое мужчин

Трагедия случилась в селе Варваровка Юрьевского района, где на территории недостроенного дома произошло разрушение конструкции: упали железобетонная плита и перекрытия, в результате чего погиб мальчик 2007 года рождения и пострадали еще двое мужчин. Об этом сообщает пресс-служба ГУ ГСЧС в Днепропетровской области.

«16-го березня о 17:05 до Служби порятунку «101» надійшло повідомлення про те, що по вулиці Артемонова у селі Варварівка Юр’ївського району на території недобудованого будинку сталося руйнування конструкції, де впали залізобетонна плита та перекриття, внаслідок чого постраждали 3 особи.

а

По прибуттю рятувальників до місця події з’ясувалось, що всередині помешкання під плитою знаходиться тіло хлопчика 2007 року народження та притисло ногу чоловіку 1992 року народження.

Особовим складом за допомогою двох маніпуляторів «Manitou» було піднято залізобетону плиту, звільнено потерпілого чоловіка та орієнтовно з діагнозом «синдром тривалого стиснення лівої ноги, стан тяжкий» госпіталізовано до реанімаційного відділення міської лікарні № 4 міста Павлограда; тіло хлопчика вилучено з-під уламків.

Також під час виникнення події виявлено постраждалого чоловіка 1996 року народження орієнтовно з діагнозом «шоковий стан», який від госпіталізації відмовився», - отмечается в сообщении.

а-4 а-2

а-3 а-5

Ранее мы писали  о том, что на Днепропетровщине на пожаре погиб ребенок.

Метки: ГУ ГСЧС, дом, железобетонная плита, погиб подросток