На Днепропетровщине запустили интерактивную карту объектов публичных услуг

Все учебные, медицинские учреждения, спортивные объекты и центры админуслуг. А еще - полицейские станции и пожарные части. Что именно и в какой точке региона расположено, теперь можно узнать из единой интерактивной карты. Об этом сообщила пресс-служба облгосадминистрации.

карта

-Створено зручний та корисний для мешканців області портал, - отмечается в сообщении. - Тепер інформація щодо будь-яких публічних сервісів та послуг у регіоні доступна онлайн.

«Можна дізнатися, які саме об’єкти і в якій кількості є в кожному з 7-ми районів області. Наприклад, де розташовані найближчі до місця проживання дитсадок, школа, лікарня чи ЦНАП. Або – клуб у сусідньому селі», – зазначив директор департаменту економічного розвитку Дніпропетровської ОДА Петро Лашин.

На мапі – майже 11 тис. різних об’єктів. Дитсадки, школи, інклюзивно-ресурсні центри. Амбулаторії та лікарні. Бібліотеки, школи мистецтв, кінотеатри та клуби. ДЮСШ та стадіони. ЦНАПи та заклади соціального обслуговування. Пожежно-рятувальні частини, поліцейські станції та центри безпеки.

Загалом представлені 18 видів мереж, де можна отримати різні публічні сервіси та послуги.

Метки: интерактивная карта, услуги