На Днепропетровщине замначальника отдела областной полиции поймали на взятке

В суд направили обвинение в адрес заместителя начальника одного из отделов Нацполиции в Днепропетровской области. Полицейский предлагал взятку своему начальнику. За определенную сумму тот должен был «закрыть глаза» на беззаконие. Но начальник не согласился на преступление.
Об этом сообщает  Державне бюро розслідувань

1-1

 - Державне бюро розслідувань, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора, направило до суду обвинувальний акт відносно заступника начальника одного з відділів поліції  ГУ Нацполіції в Дніпропетровській області. Він обвинувачується у наданні неправомірної вигоди службовій особі, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 369 КК України).
Слідством встановлено, що посадовець запропонував 20 000 гривень неправомірної вигоди своєму керівникові за нереагування останнім на факти невжиття заступником заходів із запобігання, виявлення, припинення незаконного збуту тютюнових виробів та порушення правил торгівлі тютюновими виробами.

Керівник звернувся до Державного бюро розслідувань із заявою про вчинення злочину його підлеглим.

Під час передачі коштів правоохоронця було затримано.

У ході обшуку в затриманого були виявлені кошти у сумі понад 100 000 гривень, походження яких ще встановлюється.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 4 до 8 років з конфіскацією майна або без такої.

, - отмечается в сообщении.

 

Метки: взятка, заместитель начальника, полиция