На Днепропетровщине задержана группировка, пытавшаяся отобрать у предпринимателя объект недвижимости

Служба безопасности Украины заблокировала в Днепропетровской области деятельность организованной группировки, которая требовала у предпринимателя передать объект недвижимости и отказаться от права на его аренду. В случае отказа, фигуранты угрожали потерпевшему насилием и уничтожением имущества. На странице «Управління СБ України у Дніпропетровській області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

- За версією слідства, до складу групи входило декілька мешканців одного з міст Нікопольського району. Їхньою діяльністю керував місцевий кримінальний авторитет ‒ так званий «смотрящий».

Задокументовано, що фігуранти безпідставно вимагали від місцевого підприємця звільнити приміщення площею майже 350 м2 комунальної власності, яке потерпілий винаймав під торговельний заклад.

Щоб змусити потерпілого виконати «вимоги», учасники групи встановили на приміщення додаткові замки, припинили електро- і теплопостачання. Також фігуранти вимагали з підприємця гроші і примушували вивезти з магазину майно.

Правоохоронці затримали двох учасників угруповання відповідно до ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України в одному з міст Нікопольського району.

У межах кримінального провадження за ч. 2 ст. 189 Кримінального кодексу України затриманим повідомлено про підозру та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою без права внесення застави.

Тривають слідчі дії для притягнення до відповідальності інших осіб, причетних до правопорушення.

Заходи із блокування протиправної діяльності проводились під процесуальним керівництвом Нікопольської місцевої прокуратури.

бан бан_2 банда

 

 

 

 

Метки: мошенники, недвижимость, СБУ