На Днепропетровщине задержали преступную группу, вырубившую лес на 2,6 млн. грн.

Правоохранители разоблачили организованную преступную группу, которая подозревается в незаконной вырубке деревьев на сумму 2,6 млн. гривен. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

дер_2

- Злочинна група діяла на території Нікопольського району Дніпропетровської області. Як встановили правоохоронці, 37-річний лідер злочинної групи залучив до її складу єгеря місцевого мисливсько-рибальського господарства та ще чотирьох місцевих жителів.

Використовуючи свою посаду, єгер надавав організатору інформацію про місця розташування лісових ділянок, де можливо непримітно зрізати дерева. За допомогою бензопил учасники групи вирізали дерева дубу та акації, які росли у полезахисній смузі. Потім вантажними автомобілями вивозили їх на територію промислових баз. Своїми діями вони завдали державі матеріальну шкоду на суму майже 2,6 млн гривень.

Злочинну групу викрили слідчі відділу розслідування злочинів загальнокримінальної спрямованості слідчого управління ГУНП в Дніпропетровській області спільно з працівниками управління стратегічних розслідувань за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури. 17 березня були проведені 18 обшуків за місцем мешкання, у транспортних засобах та на промислових базах, де зберігалися незаконно зрубані дерева. В результаті було накладено арешт на п’ять автомобілів, які зараз поміщені на штрафмайданчик Нікопольського РУП. Також вилучено грошові кошти на загальну суму понад 300 000 гривень, сім бензопил, документи та чорнові записи.

На підставі отриманих доказів слідчі повідомили учасникам угруповання про підозру за ч. 4 ст. 246 (незаконна порубка або незаконне перевезення, зберігання, збут лісу), організатору групи – за ч. 1 ст. 255 (створення злочинної організації), ще п’яти чоловікам за участь у злочинній групі - за ч. 2 ст. 255 Кримінального кодексу України .

дер_3

дер дер_4

Метки: незаконная вырубка деревьев, преступная группа