На Днепропетровщине за сутки полицейские зафиксировали 63 нарушения правил карантина

Нарушители правил карантина привлечены к административной ответственности. Среди них 50 субъектов хозяйствования и 13 перевозчиков. Большинство нарушений зарегистрировано в городах Днепр, Кривой Рог и Каменское, меньше - в Никополе и Новомосковске. Отдел коммуникации полиции Днепропетровской области об этом сообщается следующее.

полиция

- Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції поліція контролює дотриманням обмежень, встановлених Кабінетом міністрів України. Зокрема йдеться про заборону роботи визначених законом суб’єктів господарювання, в яких передбачено приймання відвідувачів, а також торгівля без засобів захисту. Крім цього, працівники поліції перевіряють транспортні засоби та притягують до адмінвідповідальності водіїв, які здійснюють перевезення пасажирів понад встановлену норму, та виконують міжміські перевезення.
За всіма виявленими порушеннями поліцейські склали адміністративні протоколи за ст. 44-3 (порушення правил щодо карантину людей) КУпАП. Стаття передбачає накладення штрафу на громадян від однієї до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від двох до десяти тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. З власниками торгівельних закладів і транспортних підприємств проводиться роз’яснювальна робота про важливість дотримання правил карантину.

Метки: нарушения правил карантина, перевозчики, полиция, транспорт