На Днепропетровщине за получение взятки 1000 долларов США будут судить работника полиции

Прокуратурой Днепропетровской области направлен в суд обвинительный акт в отношении начальника сектора одного из отделений Никопольского отдела полиции за совершение преступлений, предусмотренных ч.2 ст.15 ч.3 ст.368 и ч.2 ст.189 УК Украины (законченное покушение на получение неправомерной выгоды; требование передачи чужого имущества с угрозой ограничения прав, свобод или законных интересов потерпевших, совершенное должностным лицом с использованием служебного положения).

Об этом сообщает пресс-служба областной прокуратуры.
«Так, у вересні 2019 року працівник поліції, діючи з корисливих мотивів, повідомив громадянці про необхідність надати йому неправомірну вигоду у сумі 1500 доларів США за повернення вилученого у неї автомобіля, однак жінка не погодилась на визначені правоохоронцем умови.
Наступного дня поліцейський зателефонував родичці громадянки та вимагав передати вказану суму коштів, погрожуючи в іншому випадку застосувати заходи, які обмежують конституційні права потерпілої, та кримінальне переслідування.
Розцінюючи погрози зловмисника як реальні, жінки передали йому неправомірну вигоду у сумі 1000 доларів США.
Наразі кримінальне провадження перебуває на розгляді у суді. Досудове розслідування здійснювалось працівниками Територіального управління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Полтаві», - отмечается в сообщении.

Ранее мы писали  о том, что в Днепре за получение взятки в 50 тысяч гривен перед судом предстанет сотрудник полиции.

 

Метки: взятка, прокуратура, суд