На Днепропетровщине выявлено производство спирта под видом антисептиков

Служба безопасности Украины заблокировала в Днепропетровской и Киевской областях оптовый сбыт контрафактных подакцизных товаров. По оперативным данным, среднемесячный оборот «продукции» составлял до 5 млн грн. пресс-служба СБУ об этом сообщает следующее.

- Встановлено, що представники столичної комерційної структури організували виробництво етилового спирту під виглядом антисептичних засобів і розчинників. Логістичний центр з розповсюдження фальсифікату вони облаштували в орендованих складських приміщеннях на території Дніпропетровської області.
За оперативною інформацією, частину речовин, необхідних для виготовлення контрафакту, ділки завозили з РФ.
Готову продукцію учасники схеми реалізовували за підробленими супровідними документами через власну мережу «оптовиків».
Під час обшуків за адресами виробництва фальсифікату, а також за місцями роботи і проживання організаторів та учасників оборудки виявлено:
45 тонн спирту сумнівної якості;
тару для фасування підроблених виробів;
чорнову бухгалтерію і документацію, що підтверджують протиправну діяльність.
Вартість вилученого контрафакту становить понад 2,5 млн грн.
Наразі вирішується питання щодо повідомлення правопорушникам про підозру за ст. 190 (шахрайство), ст. 199 (виготовлення, зберігання, придбання, перевезення, пересилання, ввезення в Україну з метою використання при продажу товарів, збуту або збут підроблених марок акцизного податку чи голографічних захисних елементів) та 204 (незаконне виготовлення, зберігання, збут або транспортування з метою збуту підакцизних товарів) Кримінального кодексу України.
Перевіряється інформація щодо реалізації контрафактної продукції на тимчасово непідконтрольну українській владі територію Донецької і Луганської областей.
Заходи з викриття оборудки проводились за координації Головного управління контррозвідувального захисту інтересів держави у сфері економічної безпеки СБУ спільно з Головним управлінням Державної фіскальної служби в Дніпропетровській області та за процесуального керівництва Дніпропетровської обласної прокуратури.

маш маш_2 маш_3

Метки: антисептик, мошенничество, СБУ, спирт