На Днепропетровщине выпустили календарь с петриковской росписью

Календарь с петриковской росписью под названием «Волшебные птицы» выпустили на Днепропетровщине – об этом сообщается в Фейсбуке .

календарь

«Друзі! Представляємо календар на 2018 рік - "Чарівні птахи" з творами відомих петриківських майстрів. Календар уже доступний для предзамовлення та буде розсилатися з 24 листопада.
Цього року ми робимо два календаря - один як завжди буде безкоштовним для завантаження (ми його презентуємо на початку грудня) та один, який можна придбати у надрукованому вигляді. Цього року календар має особливу тему - чарівні птахи. В творчості петриківський майстрів вони зустрічаються часто, адже символізують вдачу, достаток та добробут.
Ми зібрали 12 птахів від майстрів різних поколінь. Серед авторів - Надія Білокінь, Володимир Глущенко, Марія Яненко, Галина Назаренко, Лідія Булавін-Статива, Наталя Рибак, Наталія Купренко, Тамара Тесленко, Микола Дека, Наталія Губська, Валентина Хоменко та Валентина Міленко. Всі твори надано з приватної колекції Наталі Павленко та Юрія Міщенка (США). Календар має формат А4 (210 × 297), ілюстрації розміщені на 12 цупких аркушах, та інформація дублюється англійською мовою.
Вартість календаря 100 грн. Зробити замовлення можна написавши в приватні повідомлення сторінки, на пошту petrykivkapaint@gmail.com або заповнивши форму

2 1

Метки: календарь, петриковская роспись