На Днепропетровщине вторая смерть вследствие отравления фекальными газами, – СОЦСЕТИ

О ЧП, имевшем место на предприятии в Мелиоративном, сообщает известный общественник Вячеслав Горобец в ФБ-группе Підслухано в Піщанці 
«Сьогодні на підприємстві Герасимчука знову стався трагічний випадок! Як нас повідомили з Меліоративного, ФЕКАЛЬНИМИ ГАЗАМИ на очисних спорудах в Меліоративному на тому самому місці ЗНОВУ задихнулась 41-річна жінка. В неї залишився чоловік-учасник АТО та 2 дітей: 13-річна донька і 19-ти річний син, яких наразі служить в армії.
Такий самий випадок трапився майже 2 роки тому, коли через відсутність персональних засобів захисту, та вентиляції загинула Любов Смирнова - машиністка насосної станції очисних споруд Меліоративного. Тоді Герасимчук заявив, що вона “отримала на роботі інфаркт”.
“За два роки поліція не просунулась ані на крок – фальсифікуються судово-медицинські висновки, змінюються слідчі, постійно порушуються права потерпілих – близьких родичів загиблої” – повідомив Олексій Прокопенко, правозахисник Орлівщини, який весь цей час займається цією справою», - отмечается в сообщении.
Официальные источники пока не подтверждают, что смерть сотрудницы предприятия произошла именно по указанной причине.
- Факт гибель сотрудницы зарегистрирован, внесен в ЕРДР (травматизм на производстве) , но причина смерти пока не известна, сегодня будет вскрытие на СМЭ и покажет от чего она умерла, - прокомментировала ситуацию «Днепру вечернему» пресс-офицер ГУ НП в Днепропетровской области Анна Старчевская.

фе

Метки: новая смнрть, предприятие Герасимчука