На Днепропетровщине уже выделены средства для выплаты проиндексированной пенсии

На выплату пенсий мая в Днепропетровской области уже направлено 90,2 млн. грн. Об этом сообщает на своем сайте Главное управление Пенсионного фонда Украины в Днепропетровской области.

Напомним, что майские пенсии были пересчитаны с применением коэффициента роста средней заработной платы в Украине, с которой уплачены страховые взносы, и который учитывается для исчисления пенсий в размере 1,11. Размер повышения в результате перерасчета не может быть меньше 100 гривен. На сайте ПФ Украины об этом сообщается следующее.

-На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 1 квітня 2020 року № 251 “Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році” Пенсійним фондом України проведено індексацію пенсій з 1 травня.

Крім того враховано, що розмір пенсійних виплат у одержувачів пенсій, призначених згідно Закону України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування”, які набули необхідного страхового стажу (35 років чоловіки та 30 років жінки), не може бути нижче 2100 гривень.

Перерахунок проведено автоматично (без особистих звернень) 9,9 мільйонам пенсіонерів. Розмір пенсій підвищено 8,36 мільйонам осіб. Середній розмір підвищення – 259,41 гривень.

Виплата проіндексованих пенсій буде проводитись з 4 травня 2020 року у встановлені пенсіонерам дати виплат шляхом зарахування на рахунки в банках або через АТ “Укрпошта”.

Метки: выплата пенсий