На Днепропетровщине увеличился размер пособия по безработице

Для наиболее уязвимых слоев населения увеличили размер минимального пособия по безработице. Ее повысили с 650 до 1 тыс грн. Эти средства будут предоставлять во время карантина и в течение 30 дней после его завершения. Об этом сообщила директор областного центра занятости Виктория Кузнецова.

-На період карантину збільшили розмір допомоги по безробіттю для тих мешканців області, хто потребує додаткової уваги, - отметила Виктория Кузнецова. - Зокрема, для молоді, яка завершила навчання або звільнилася зі строкової служби та потребує сприяння у працевлаштуванні на перше робоче місце. Також для переселенців, людей з інвалідністю, тих, хто має страховий стаж менше 6 місяців або був звільнений за негативних причин.

Тим безробітним, які нині отримують мінімальну допомогу, кошти автоматично перерахують на весь час карантину та протягом 30 календарних днів після його завершення.

Сейчас зарегистрироваться в службе занятости и получить материальную помощь по безработице можно по упрощенной процедуре.

Как именно - здесь.

Метки: пособие по безработице