На Днепропетровщине умерла легендарный учитель биологии

14 апреля ушла из жизни Светлана Ивановна Калиненко, легендарный учитель биологии Новомосковского городского лицея «Самара».
Печальная новость обнародована на фб-странице лицея.
«Життєлюбна, оптимістична, енергійна, енциклопедично освічена, яскрава, харизматична – такою Світлана Іванівна залишається в серцях колег та учнів.
Світлана Іванівна пройшла щасливий учительський шлях довжиною в 60 років, кожного дня даруючи глибокі знання та уміння критично мислити кожній дитині. Багато поколінь учнів пам’ятають цікаві, глибокі, наукові і водночас дотепні її уроки біології. Її педагогічний талант слугує яскравим прикладом для молодих вчителів.
Світлана Іванівна була вимогливою як до себе, так і до оточуючих, любила порядок у всьому, примножувала славу ліцею, користувалася великою повагою колег, учнів та їх батьків. Свою палку любов до біології вона передавала і учням, підготувала не один десяток переможців міських, обласних та всеукраїнських олімпіад та наукових конкурсів, вплинула на вибір професії багатьох своїх учнів, які поповнили ряди талановитих лікарів. За результатами ЗНО її випускників Каліненко С.І. увійшла до сотні кращих вчителів біології України.
У нашій пам’яті Світлана Іванівна назавжди залишиться добрим другом, надійним порадником, професіоналом своєї справи. Глибоко сумуємо з приводу цієї непоправної втрати та висловлюємо щирі співчуття родині померлої.
Вічна, світла пам’ять нашій колезі, мудрій вчительці, справжній людині.
Всім бажаючим вшанувати пам’ять Світлани Іванівни повідомляємо, що прощальна церемонія відбудеться 15 квітня о 14.00 за адресою: м. Новомосковськ, вул. Українська буд. 2.», - отмечается в сообщении.

самара

Метки: Светлана Ивановна Калиненко, светлая память