20 сентября 2020 в с.Кислянка Синельниковского района состоялось перезахоронение останков воинов погибших во время Второй мировой войны. В группе «Дніпропетровський обласний ТЦК та СП» об этом сообщается следующее.
- Протягом 2018-19 років, в ході польових, пошукових і дослідницьких робіт, що постійно ведуться членами громадської оорганізацї «Пошук Дніпро», на території Синельниківського району були виявлені місця падіння військових літаків Радянських військово-повітряних сил. На місцях падіння були знайдені рештки літаків та вилучені останки загиблих членів екіпажу.
Після двох років кропіткої дослідницької роботи, пошуку архівних матеріалів та проведення аналізів ДНК, нарешті, можна з впевненістю ідентифікувати знахідки та назвати прізвища загиблих героїв. У вересні 1943 року в небі над Синельниківським районом вела бойові дії 305 Павлоградська Червонопрапорна штурмова авіаційна дивізія. Саме до її складу належали бойові літаки, що були збиті 20 вересня 1943 року в небі над с. Кислянка Синельниківського району.
302657 екіпаж літака ІЛ-2:
- заступник командира авіаційної ескадрильї, старший лейтенант Павлов Павло Іванович, 1916 р.н., кавалер ордену Червоної зірки.
- повітряний стрілок, молодший лейтенант Пілявський Олександр Єфремович, 1920 р.н., кавалер ордену Червоної зірки.
302691 екіпаж літака ІЛ-2:
- командир ланки, лейтенант Нікулін Федір Степанович, 1919 р.н., кавалер ордену Червоної зірки.
- повітряний стрілок, молодший лейтенант Лернер Лев Наумович, 1922 р.н., кавалер ордену Червоної зірки.
Після ідентифікації загиблих воїнів, члени пошукової організації «Пошук Дніпро" знайшли та налагодили зв’язок з їх родичами, які проживали на території України та за її кордоном.
Спільно було прийнято рішення провести перепоховання загиблих героїв в день їх загибелі через 77 років - 20 вересня 2020 року.
Ось так, через 77 років, було викреслено зі списків безвісти зниклих воїнів Другої світової війни ще чотири прізвища. Свій вічний спокій загиблі воїни знайшли у братській могилі в с.Кислянка Синельниківського району.