На Днепропетровщине спасли роженицу с коронавирусом: Богданчику нужна срочная помощь

Срочно нужна помощь на лечение младенцу Богданчику, который родился 19 февраля с весом 1240 г . Его 22-летняя мама Алена во время беременности заболела тяжелой формой КОВИД. Врачи спасли и маму и мальчика, но, во время пребывания мамы с ребенком в больнице Кривого Рога состояние ребенка резко ухудшилось. Об этом сообщила в Фейсбуке начальник службы по делам детей Пятихатской райгосадминистрации Алёна Компаниец.

- 14 березня немовля санавіацією було госпіталізовано до лікарні м. Дніпро (проспект Пушкіна, 26) на лікування та медичний супровід немовля потрібно більше 1000 грн. на добу, у мами дитини Альони таких коштів немає, - отмечается в сообщении. - Жінка благає про допомогу, тому і звернулась до мене. Богданчик - її чеканний первісток... на сьогоднішній день у дитини не формуються оченята, лікарі мають намір проводити дитині операцію, а це велике фінансове навантаження на родину Богданчика.
Дуже прошу кожного із Вас відкрити своє серце і протянути свою руку допомоги дитині!!!! Хто скільки зможе коштами, будь-якою сумою - допоможіть Богом даній мамі дитині. Перші дні життя у Богданчика, а він вже потребує допомоги. Хто, як не ми з Вами, подаруємо дитині шанс на повноцінне життя!

Кошти прошу перераховувати на картку ОщадБанка: 5167 4901 2721 9641

отримувач - Черняк Альона Анатоліївна, контактний телефон 0631521784, молода жінка проживає у м. П"ятихатки (додатково для перерахування коштів на картку ПриватБанку 4149 4991 1013 3707 отримувач Черняк Юрій Анатолійович (брат Черняк Альони).

ПРОШУ МАКСИМАЛЬНОГО РЕПОСТУ!!!!

(фото дитини Богданчика з дозволу лікарів буде надано до мого посту у п"ятницю 19.03.2021 року, поки - у моєму пості фото для привернення уваги).

младенец

Метки: коронавирус, новорожденный ребенок, помощь