На Днепропетровщине сорвавшаяся с цепи собака разорвала школьнице лицо

11 сентября в 18:30 ч. в Криничках в районе стадиона возле улицы Школьной большая собака, сорвавшаяся с привязи, покусала 14-летнюю школьницу Эмму Андриенко. У ребенка две рваные раны на щеке в губе, в ту же ночь Эмму прооперировали в третьей детской больницы Днепра. Об этом сообщает в Фейсбуке газета "Нові рубежі" со ссылку на маму пострадавшей.

соб_1

- Зараз стан дівчинки задовільний,- отметила мама. - Проте медики говорять, що шрами на обличчі можуть залишитися і в подальшому потрібно буде робити пластику. Також є побоювання стосовно того, чи не виявиться сказ у собаки, який покусав дитину.
Цей випадок зафіксовано того ж вечора у поліції. Господарів собаки знайшли, від відповідальності вони поки що не відмовляються і готові сплатити за лікування. Тварину прив’язали. За словами мами Наталі Андрієнко, зараз Емма налякана та стривожена. Можливо, їй знадобиться допомога психолога.

Також мама постраждалої занепокоэна, чи не відірветься з прив’язі пес, і звертається до батьків школярів, адже чимало учнів Криничанської школи №1 щодня йдуть саме цим шляхом. Будьте уважні та обережні!

соб соб_2

Метки: собака