На Днепропетровщине скончался бывший военком области, ветеран АТО Сергей Калашников

16 июня на 60 - м году жизни скончался полковник в отставке Калашников Сергей Иванович. С 2012 по 2016 он оды занимал должность военного комиссара Днепропетровского областного военного комиссариата. На странице Днепропетровского областного территориального центра комплектования и социальной поддержки в Фейсбуке о покойном сообщается следующее.

калаш

- Сергій Іванович пройшов славетний шлях служіння українському народові. Після закінчення Криворізького гірничорудного інституту, у 1983 році отримав спеціальність інженера з будівництва підземних споруд та шахт, а на військовій кафедрі інституту був підготовлений як командир взводу середніх танків.
У тому ж році був призваний Дзержинським райвійськкоматом міста Кривого Рогу на військову службу.
У 1987 році був відряджений для ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, як командир взводу військової частини. За ліквідацію наслідків катастрофи Сергій Іванович двічі був нагороджений відомчими відзнаками.
З 1990 по 2016 рік Сергій Іванович обіймав різні командні посади у системі військових комісаріатів Дніпропетровської області серед яких військовий комісар Покровського районного військового комісаріату та Жовтнево-Тернівського об’єднаного районного військового комісаріату міста Кривого Рогу. З 2012 по 2016 роки очолював Дніпропетровський обласний військовий комісаріат.
Саме під його керівництвом, з початком російської агресії відбулось шість черг мобілізації, і сам Сергій Іванович у 2014 році брав участь у Антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей.
Пізніше, з 2016 по 2019 роки він призначався на керівні посади в управлінні оперативного командування «Схід» Сухопутних Військ ЗСУ.
За високі досягнення у військовій службі та бездоганне виконання військового обов’язку полковник Калашніков С.І. неодноразово отримував відомчі та державні нагороди.
Особовий склад обласного та районних територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки Дніпропетровської області висловлює щирі співчуття рідним та близьким з приводу непоправної втрати - передчасної смерті Сергія Івановича Калашнікова.
Церемонія відспівування та прощання з покійним відбудеться завтра, 18.06.2021 року о 12:00 у м. Кривий Ріг, за адресою вул. Монастирська, 1, (Чоловічий монастир). Після церемонії, на Алеї Слави Центрального кладовища міста Кривого Рогу, відбудеться поховання.

Метки: Калашников Сергей Иванович, светлая память