На Днепропетровщине семью из 6 человек проверяли на коронавирус

В Апостолово в семье мужчины, который недавно вернулся из Италии, заподозрили коронавирус. Мужчина приехал из страны, где сейчас эпидемия опасного вирусного заболевания, и через несколько дней почувствовал повышение температуры и лихорадку, также симптомы заболевания были у его беременной жены и троих детей. У тещи, которая также проживает с ними никаких признаков заболевания не наблюдалось.
Как сообщили в ДнепрОГА, специализированная бригада врачей, которая по вызову прибыла в Апостолово признаков коронавируса не выявила.
- Спеціалізована бригада в захисних костюмах навідувалася до родини з Апостолового, голова якої після повернення з Італії скаржився на незначне підвищення температури тіла. Приїхавши на виклик, лікарі екстреної медичної допомоги перевірили температуру, провели пульсоксіметрію , зібрали ретельний епіданамнез , стан насичення організму киснем. Всі показники були в нормі. Хворий з Італії в тлі епідемії не знаходився! З хворими в контакті не був!
«Коронавірус має певні симптоми. У жодного із членів родини їх не виявили. Натомість був незначний нежить, без інших ознак хвороби. Зараз чоловік, його мати, дружина та троє дітей почуваються добре. Сімейний лікар констатував у родині ознаки легкої респіраторної інфекції», – наголосив директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк .
Ранее в СМИ попал документ - сообщение директора Апостоловского ЦПМСП директору департамента здравоохранения ДнепрОГА, датированное 5 марта, о возникновении подозрения на коронавирус у семьи из Апостолово.

5e6120832752c075905071

Метки: Апостолово, ДнепрОГА, коронавирус