На Днепропетровщине СБУ разоблачила сепаратистского интернет-агитатора

Служба безопасности Украины блокировала деятельность пропагандиста, причастного к распространению через сеть Интернет материалов в интересах российских спецслужб.
Об этом сообщает пресс-служба СБУ в Днепропетровской области
«Оперативники та слідчі СБУ встановили, що мешканець міста Павлоград періодично їздив у Росію у приватних справах. За оперативною інформацією, під час чергової поїздки він був завербований представниками спецслужб РФ. Після повернення додому, за їх завданням, чоловік розповсюджував через заборонені в Україні соціальні мережі матеріали із закликами до порушення територіальної цілісності нашої держави.
Під час обшуку за місцем проживання фігуранта правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та мобільні пристрої, які підтверджують протиправну діяльність. Також агітатор планував розміщувати інформацію, спрямовану на розпалювання міжнаціональної ворожнечі та дискредитацію органів державної влади.
Вказівки пропагандист одержував через електронне листування від «куратора», який представлявся співробітником так званої «МДБ ДНР».
У межах кримінального провадження, розпочатого слідчими СБУ за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України, вирішується питання щодо оголошення фігуранту про підозру, а також перевіряється версія щодо його причетності до мережі воєнної розвідки РФ.
Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 3 до 5 років», - отмечается в сообщении.
Ранее мы писали о том, что СБУ разоблачило частных детективов, незаконно прослушивающих наши телефоны.

Метки: СБУ