На Днепропетровщине СБУ разоблачила сепаратистского интернет-агитатора

Киберспециалисты Службы безопасности Украины разоблачили агитатора, который распространял через интернет призывы к нарушению территориальной целостности нашего государства.

сбу
Об этом сообщается на фб-странице СБУ.
«За версією слідства органів безпеки, мешканець регіону, уродженець тимчасово непідконтрольного українській владі Донецька, розміщував на власній сторінці в одній із соцмереж матеріали, які загрожують державній безпеці України. Фігурант, зокрема, публікував матеріали на підтримку бойовиків незаконних збройних формувань ОРДЛО та анексії АР Крим.
Також він поширював свої заклики і особисті коментарі до них у різних соціальних групах мережі Інтернет.
Під час обшуку за місцем проживання агітатора правоохоронці виявили комп’ютерну техніку та засоби зв’язку, які він використовував у протиправній діяльності.
Лінгвістичною експертизою підтверджено належність виявленого контенту до матеріалів, які становлять загрозу державній безпеці.
У межах кримінального провадження за ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України слідчі СБУ повідомили фігуранту про підозру.
Триває досудове розслідування.
Викриття незаконної діяльності проводилось під процесуальним керівництвом Дніпропетровської обласної прокуратури.
До викритої кіберфахівцями СБУ мережі інтернет-агітаторів входили також мешканці Херсонської, Полтавської та Закарпатської областей», - отмечается в сообщении.

Метки: интерне -агитаторы, СБУ