На Днепропетровщине разворовали крупную автомагистраль

На автомобильной дороге М-04 Знаменка - Луганск - Изварино в пгт. Подгородное км. 223 + 200 км225 +200 воры похитили элементы обустройства автомобильной дороги. Об этом сообщает Служба автомобильных дорог в Днепропетровской области.

-Нажаль, заради легкої наживи вандали не тільки завдають величезні збитки дорожній галузі, а насамперед наражають на небезпеку багатьох людей.
Працівники Служби автомобільних доріг виїхали на обстеження ділянки. В результаті обстеження була виявлена відсутність частини складових елементів автомобільної дороги а саме:
• Решітки водоприймальних колодязів – 20 шт;
• Корпус водоприймального лотку – 1 шт.
По даному випадку написано заяву у правоохоронні органи та відкрито провадження по ст. 185 Кримінального кодексу України.
Служба автомобільних доріг у Дніпропетровській області вкотре наголошує, розкрадання будь яких елементів дорожньої інфраструктури суттєво впливає на безпеку дорожнього руху і може привести к тяжким наслідкам!
Просимо громадян не бути байдужими, та ставши свідками розкрадання дорожньої інфраструктури негайно повідомити про це зателефонувавши «102» або на «Гарячу лінію» САД у Дніпропетровській області: +380 (56) 744-68-16, 095-009-70-90.

дорога дорога_2 дорога_3

Метки: вандалы, дороге М-04, ливневки, металл