На Днепропетровщине раскрыто хищение 1,2 млн.грн при ремонте музея

Следователи Днепропетровской области разоблачили директора одного из обществ, который присвоил более 1,2 млн. грн. За эти деньги из областного бюджета предприниматель обязался выполнить внутренние ремонтные работы в музее. В группе «Поліція Дніпропетровської області» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

муз

-В ході досудового розслідування слідчі встановили, що підприємець підробив офіційні документи, за якими виконав роботи у повному обсязі. Однак за результатами експертизи внутрішні ремонті роботи у приміщенні музею були виконані частково. Різниця між даними, відображеними в актах приймання виконаних будівельних робіт та фактично виконаними роботами складає понад 1,2 млн. гривень.
Для документування злочину було проведено ряд обшуків та технічних експертиз. Також було встановлено, що до розтрати державного майна, крім директора підприємства, можуть бути причетні ще дві службові особи.
29 червня посадовцю повідомили про підозру за цими кримінальними провадженнями та обрали запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту. На майно накладено арешт.
За даним фактом у серпні минулого року слідчі відкрили два кримінальні провадження за ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем) та ч. 1 ст. 366 (службове підроблення) Кримінального кодексу України.
Досудове розслідування у вказаному кримінальному провадженні здійснювалося слідчим управлінням ГУНП в Дніпропетровській області спільно з УСР за процесуального керівництва прокуратури Дніпропетровської області.

муз_2 муз_3

Метки: ремонт музея, хищение