На Днепропетровщине прошел флешмоб против коронавируса (ФОТОФАКТ)

«Защитим Днепропетровскую от COVID-19». Под таким лозунгом в Днепре прошел креативный флешмоб. Медсестры и студенты-медики станцевали на площади возле облгосадминистрации, чтобы напомнить жителям о соблюдении карантинных мероприятий. Пресс-служба ДнепрОГА об этом сообщает следующее.

- Танцівники зібралися біля будівлі Дніпропетровської ОДА. Серед учасників – медсестри міських лікарень на студенти Дніпропетровського базового медичного коледжу

- За останній місяць дуже збільшилась кількість підтверджених випадків коронавірусу, – сказав директор департаменту охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації Валерій Сердюк. - Зокрема, хворіє багато лікарів. Цей флешмоб – наш крик душі. Та нагадування кожному про те, що жодна медична мережа не витримає в умовах стрімкого зростання хворих.  Найпростіше, що можна зробити – почати з себе та не нехтувати протиепідемічними заходами.

- Готували виступ близько двох тижнів, – розповіла учасниця флешмобу, медсестра Дніпровської міської клінічної лікарні №9 Ольга Федосова. - Час для репетицій виділяли у перервах між роботою та після робочого дня. Наш основний посил – нагадування про важливість дотримання правил особистої гігієни.

Флешмоб організували за ініціативи Асоціації медичних сестер Дніпропетровської області та за підтримки облдержадміністрації.  Такі танцювальні флешмоби планують провести в усіх медзакладах Дніпропетровщини.

флеш флеш_2 флэш_3 флэш_4

Метки: флешмоб