На Днепропетровщине при получении взяток задержали руководителей двух госучреждений

Заместитель начальника одного из управлений защитных массивов днепровских водохранилищ требовал 100 000 гривен неправомерной выгоды, а начальник межрайонного управления водного хозяйства - 3000 долларов США. Задержали злоумышленников во время получения ими первых «траншей». В группе «Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України» в Фейсбуке об этом сообщается следующее.

взятка

- Заступник управління, який також є депутатом районної ради, вимагав від підприємця 100 000 гривень неправомірної вигоди. За вказану суму обіцяв безперешкодно передати в оренду складські приміщення, що перебувають на балансі установи.

Протиправну діяльність ще одного посадовця задокументували оперативники та слідчі Соборного відділення поліції Дніпровського відділу поліції спільно з Дніпропетровською місцевою прокуратурою №2. За постановку на облік громадянина як платника-користувача природними ресурсами начальник міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів України вимагав 3 000 доларів США.

У середу, 19 серпня, обох зловмисників затримали під час одержання перших «траншів» від визначеної ними суми неправомірної вигоди. Зокрема заступника одного з управлінь захисних масивів дніпровських водосховищ –під час отримання 48 000 гривень, а начальника міжрайонного управління водного господарства Державного агентства водних ресурсів - 11 200 гривень.
Зазначені кошти поліцейські вилучили та долучили до матеріалів кримінальних проваджень.
Наразі обидва посадовці затримані у порядку статті 208 Кримінального процесуального кодексу України.

За прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою чинним законодавством передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п’яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років, з конфіскацією майна.

взят взя вз в

Метки: взятка, задержание